Erik Brandt
Erik Brandt
Konsernsjef - Ansatt siden 2014
erik.brandt@sonans.no

Tidligere erfaring


Henrik Knudtzon
Henrik Knudtzon
Økonomidirektør - Ansatt siden 2019
henrik.knudtzon@sonans.no

Tidligere erfaring


Marit Aamold
Marit Aamold
Strategi- og markedsdirektør for Sonans Gruppen - Ansatt siden 2014
marit.aamold@sonans.no

Tidligere erfaring


Terje Ravnsborg
Terje Ravnsborg
IT- og driftsdirektør - Ansatt siden 2011
terje.ravnsborg@sonans.no

Tidligere erfaring


Line Lunde
Line Lunde
HR-direktør - Ansatt siden 2014
line.lunde@sonans.no

Tidligere erfaring


Ingolv Hageberg
Ingolv Hageberg
Administrerende direktør Sonans Karriere - Ansatt siden 2018
ingolv.hageberg@sonans.no

Tidligere erfaring


Michael Brekke
Michael Brekke
Direktør skoledrift Sonans utdanning - Ansatt siden 2005
michael.brekke@sonans.no

Tidligere erfaring