Erik Brandt
Erik Brandt
Konsernsjef - Ansatt siden 2014
erik.brandt@sonans.no

Tidligere erfaring


Britt Einersen
Britt Einersen
Økonomidirektør - Ansatt siden 2006
britt.einersen@sonans.no

Tidligere erfaring


Marit Aamold Sundby
Marit Aamold Sundby
Kommersiell direktør for Sonans Gruppen
Adm. dir. for Norges Yrkesakademi
- Ansatt siden 2014
marit.aamold.sundby@sonans.no

Tidligere erfaring


Terje Ravnsborg
Terje Ravnsborg
IT- og driftsdirektør - Ansatt siden 2011
terje.ravnsborg@sonans.no

Tidligere erfaring


Line Lunde
Line Lunde
HR-direktør - Ansatt siden 2014
line.lunde@sonans.no

Tidligere erfaring


Oddbjørn Sve
Oddbjørn Sve
Administrerende direktør Sonans Karriere - Ansatt siden 1993
oddbjorn.sve@sonans.no

Tidligere erfaring


Michael Brekke
Michael Brekke
Fagansvarlig Sonans utdanning - Ansatt siden 2005
michael.brekke@sonans.no

Tidligere erfaring